وضعیت کاربر: میهمان  | ورود | عضویت

اخبار ویژه

Fa | En

آخرین اخبار

نشریات داخلی انجمن ماشین آلات سنگین

خبرنامه الکترونیکی

فراخوان

 
فراخوان
دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن، سیمان و متالورژی و صنایع وابسته

برپایی نمایشگاه های تخصصی بین المللی بی تردید یکی از راهکارهای مناسب جهت آشنایی با فناوری های نوین و پیشرفته در زمینه های گوناگون علمی و صنعتی، تجاری و سرمایه گذاری برای حداکثر بهره گیری مناسب در جهت نیل به توسعه می باشد.

در همین راستا شرکت رستاک پاد ویژن با همکاری شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش و با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و خانه معدن ایران، در نظر دارد دومین  نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن،  سیمان و متالورژی و صنایع وابسته را در تاریخ 6-9 بهمن ماه 1394با حضورگسترده شرکت های داخلی و خارجی در مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار نماید.

با توجه به پتانسیل کشور ایران در بخش های معدن،  سیمان و متالورژی جهت سرمایه گذاری و همچنین تجارت آسان در جزیره کیش به عنوان فعال ترین منطقه آزاد و ویژه اقتصادی در ایران، این نمایشگاه فرصت بسیار مطلوبی جهت حضور و سرمایه گذاری  در بخش های صنعتی و معدنی کشور ایران می باشد.

این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف زیربنایی این صنایع، ایجاد تعامل بین مدیران، دست اندرکاران، اساتید دانشگاه ها، مدیران بخش های دولتی و خصوصی، شرکت های داخلی، خارجی و نمایندگی های خارجی فعال در این حوزه برگزار می گردد.

اهداف:

آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در فعالیت های معدن، صنایع معدنی، سیمان و متالورژی

هدایت سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدن، صنایع معدنی، صنایع سیمان و متالورژی

ارائه اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری حوزه های مرتبط با نمایشگاه در منطقه خاورمیانه و بازارهای بالفعل ایران

طرح کردن ضرورت ایجاد منطقه آزاد با محوریت صنایع معدنی و متالورژی از سوی فعالان بخش دولتی و خصوصی به منظور شکل گیری منطقه ویژه سرمایه گذاری با تاکید بر پروژه های معدنی، سیمان و متالورژی

ایجاد منطقه آزاد سرمایه گذاری ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس

سرمایه گذاری مشترک با دیگر کشورها

تاريخ تنظيم: دوشنبه 16 شهریور ماه 1394