وضعیت کاربر: میهمان  | ورود | عضویت

اخبار ویژه

Fa | En

معرفی انجمن

 


"انجمن تولیدکنندگان و واردکننده ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی"  به منظور ساماندهی تولید، واردات و خدمات و نیز صادرات خدمات و کالا در امور مربوط به ماشین آلات سنگین راهسازی، معدنی، ساختمانی، عمرانی، ریلی، حفاری در اردیبهشت سال 1390 تاسیس ­گردید. این انجمن فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری در تولید، انتقال تجربیات علمی و عملی و نیز دفاع از منافع مشروع اشخاص حقوقی و حقیقی عضو را بخشی از وظایف خود میداند.

نقش ویژه و تأثیرگذار ماشین آلات سنگین سرمایه ای در اجرای پروژه های عمرانی (زیرساخت و توسعه ای) همچون توسعه راه ها، سدسازی، راه آهن، فرودگاهها، معادن، ساختمان و ... می بایست همواره و به صورت ویژه مدنظر برنامه ریزان و دولتمردان قرار گیرد.

ارتباط سازنده با دیگر تشکلهای همسو در راستای توسعه و آبادانی کشور، مشارکت در پیشنهاد و تدوین آیین نامه ها و قوانین مرتبط با صنعت احداث، ایفای نقش موثر در نهادها و مراکز تصمیم گیری، جایگاه حرفه ای و تخصصی این انجمن را به عنوان تنها انجمن ماشین آلات سنگین کشور ارتقاء بخشیده است.

بازاریابی مستمر با کسب اطلاعات مربوط به عرضه و تقاضا، قیمت، بازارهای مصرف و تولید برای ارائه به اعضاء با بهره گیری از آخرین رهیافت های جهانی جهت نیل به اهداف قانونی توسعه تجارت و فضای کسب و کار کشور در کنار مشارکت گروهی در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها و تهیه و تنظیم پیش نویس قوانین و مصوبات مرتبط با کسب و کار مربوط به ماشین آلات سنگین در جهت حفظ منافع مالی و اعضاء با هماهنگی اتاق از وظایف این انجمن می باشد.

ادامه 

نشریات داخلی انجمن ماشین آلات سنگین

خبرنامه الکترونیکی